GX20L29764
Lenovo GX20L29764 65W Laptop Adapter/Charger with Power Cord for Select Models of Lenovo (Round pin)
Laptops
July 19, 2021 Online Techworld 0 Comments 65W, AdapterCharger, Cord, GX20L29764, Laptop, Lenovo, Models, pin, Power, Select
Price: [price_with_discount](as of [price_update_date] – Details) [ad_1] Technical Specifications: Output: 20 V, 3.25 A ,65W Input: 100-240 V, ~1.5 A,