Lenovo GX20L29764 65W Laptop Adapter/Charger with Power Cord for Select Models of Lenovo (Round pin)
Lenovo GX20L29764 65W Laptop Adapter/Charger with Power Cord for Select Models of Lenovo (Round pin)Lenovo GX20L29764 65W Laptop Adapter/Charger with Power Cord for Select Models of Lenovo (Round pin)
Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)
[ad_1]
Technical Specifications: Output: 20 V, 3.25 A ,65W Input: 100-240 V, ~1.5 A, 50-60 Hz